O nás

53241751_608320979593368_1319952774158352384_n
Zakladateli firmy MojeDeko jsou Denisa a Tomáš Tomeškovi, kteří se v roce 2020 rozhodli, že se vrhnou do světa dekorací po tom, co objevili jedinečné produkty od holandské firmy Bastion Collections.
Jelikož chtějí, aby stejnou radost měli i všichni okolo, začali pro svou firmu vybírat zajímavé, jednoduché, elegantní, kvalitní a především originální produkty.
Výběr padl na zahraniční výrobu a dodavatele z Holandska, Velké Británie, Spojených států, ale vyjímkou nejsou ani tuzemské výrobky.
Mezi přední dodavatele patří již zmíněná holandská firma Bastion Collections, která nabízí širokou škálu keramických, ale i skleněných výrobků do kuchyně, podobně je na tom i britská firma Kitchen Craft, u které najdete pomůcky na vaření, pečení, ale i stolování. Americká firma Nordic Ware zas nabízí originální formy na pečení, do kterých se prostě zamilujete.
Z místních firem Vás nadchne firma Tululum, která vyrábí originální textilní kousky nebo firma Kimmy Candles s báječnými vůněmi, které jsou jak stvořené do Vašeho interiéru.
Majitelé se však stále snaží objevovat nové a nové produkty, které Vám vykouzlí úsměv na rtech
a Vaše byty zcela zdokonalí. 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz